Tipy a rady na svatební cestu.

Ke svatbám neodmyslitelně patří svatební cesta, nebo-li líbánky. Je to jedna z nejkrásnějších dovolených, protože je prosycena jinou dimenzí zamilovanosti, sounáležitostí a pocitem, že vše bude krásné - a navždy. Proč si tedy před nástupem do reality tyto chvíle patřičně neužít!

V minulosti byly líbánky časem, kdy se mohla novomanželská dvojice v klidu poznat. Dnes ve dnech stresu a shonu je hlavně šancí, jak se z celého toho kolotoče, který obnáší i svatební zařizování a dlouhá oslava, zotavit a zrelaxovat. Novomanželské dvojice jsou také nyní věkově starší, tím pádem zajištěnější a zcestovalé, proto není výjimkou ani 3-měsíční svatební cesta kolem světa nebo několikatýdenní poznávání života v dalekých zemích jako jsou Indie nebo Austrálie. Volba destinací, kde je k mání pouze slunění se na pláži, není pro toto zamilované období zrovna nejoblíbenější. Ženich a nevěsta chtějí poznat něco, co ještě nikdy nezažili a co mohou spolu nově sdílet. Vrhají se po dobrodružství na Novém Zélandu nebo safari v Jižní Africe. Ale součástí těchto dovolených plných polibků a večerů ve dvou musí být také romantika.

Představujeme Vám několik tipů na svatební cestu:

Svatební cesta za exotikou:

Mauritius je nádherný ostrov, plný tropické zeleně, uprostřed Indického oceánu. Je ideálním místem pro uzavření manželství nebo pro svatební cestu do ráje. Ostrov je vulkanického původu, bílé pláže obklopené korálové útesy vytvářejí laguny ideální pro koupání, šnorchlování. Najdete zde živější hotely s možností večerní zábavy i romantické klidné hotýlky. Ve všech můžete očekávat výborné služby, skvělou stravu a širokou nabídku sportů.

Bora Bora
Sopečná a jedna z nejkrásnějších lagun na světě, Bora bora, „perla Polynésie“ zůstává místem snů. Štědrá příroda obdařila tento ostrov lagunou s průsvitnou vodou a nesmírnou krásou, obklopená růžencem nebeských ostrůvků. Jeden z těchto ostrůvků je místem letiště, zatímco jiné mají luxusní hotely. Jedinou vyjímkou je místo Toopua s horou vysokou více než 100 m, kde jsou ozvěnové skály nazývané „Hiro´s bells“. Kouzlo Bora Bora jde daleko do minulosti a umělci, malíři, spisovatelé, filosofové a hledači uspokojení následují stopy známých malířů a spisovatelů.

Svatební cesta na horách

Nemáte rádi sladkou romantiku a užijete si spíš zasněžených vrcholků? V tom případě přeskočte čas do podzimu, zimy nebo si datum vašeho slibu stanovte právě před zimu. Příjemný penzion uprostřed zasněžených kopců skýtá neotřelý a velmi napínavý druh romantiky. Není nad společnou túru bez davu turistů. Není nad společnou vyhřátou postel, krb a okno, za kterým poletují vločky. Můžete si také bujaře zalyžovat. Pokud nemilujete sníh, jistě víte, jak krásně je na horách třeba na jaře, kdy všechno kvete. Pokud máte naplánovanou předsvatební cestu, jedinečná možnost jak si oťukat nastávajícího v drsných hvozdech.

Svatební cesta s výlety a sportem

Pokud berete svatební cestu jako příležitost, jak poznat novou část republiky, pokud nechcete jen polehávat v posteli a krmit se dobrotami, zvolte hotel, či penzion na strategickém místě poblíž města. Budete moci podnikat výlety v několika směrech a dáte si pořádně do těla! Kopce, lesy, skanzen, jízda na koni, tenis, bazén – to jsou všechno krásné a příjemné aktivity, které můžete s manželem absolvovat a pořádně si je užít. Společné zážitky prohlubují vztah a pokud si dokážete během prvního týdne manželství takto zařádit, začínáte velmi slibně.

Svatební cesta v lázních

Jestliže máte náročné povolání a svatba vás více vyčerpala než nabila, neváhejte a vydejte se znovu pro svou energii. Zaručeným tipem jsou v tomto případě lázně. Užijete si takovou pohodu, po jaké už dlouho prahnete. Masáže, procedury, zdravá voda, vydatné snídaně, labužnicky zdlouhavá procházka, vany, terapie.. To vše vás tak nažhaví, že budete s partnerem vrnět blahem. Lázeňská města večer ožívají, můžete si dopřát večeře, večery ve společnosti a romantické noci provoněných těl.

Svatební cesta v luxusu

Představujete si své líbánky ve velkém stylu a svatební noc strávíte v luxusním hotelovém apartmá? Pokud po této variantě opravdu toužíte, jen vaše konto se chvěje strachy nezoufejte, nemusíte přece platit celý týden. Prodloužený víkend v přepychu jistě postačí. Nechte se hýčkat v široké posteli s nebesy klidně půl dne, dopřejte si s manželem vanu pro dva a večer sejděte do baru a dopřejte si lahůdky a šampaňské. Určitě dostanete také chuť na procházku, vyberte si protokrásné město, plné zajímavostí.

Svatební cesta na zaoceánské lodi

Vydejte se na nezapomenutelnou svatební cestu na zaoceánské lodi. V současné době zámořské výletní plavby nabízí veškerý komfort.

Tipy a rady na svatební cestu. - 35457 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace