O naší firmě

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách našeho svatebního obchodu, kde je pro Vás připravena nabídka více jak 6000 produktů, se vším, co se svatby a Vašeho vysněného dne týká. Právě zde naleznete širokou nabídku svatební bižuterie a dekoračních předmětů na svatební obřad, párty nebo svatební hostinu. Na trhu působíme již od roku 2007.

V letošním roce jsme se zaměřili více na originální svatební bižuterii a svatební dekorace laděné do různých barev a stylů.
Pokud u nás nenajdete zboží, které si přejete, objednáme ho pro Vás.

Přejeme Vám příjemné nakupování.

 

Nabídka aranžérského a floristického servisu:

Nechte starosti s výzdobou a dekorováním na nás! Den před svatbou se pouze těšte na Váš svatební den.

Aranžujeme nejen na Vaše přání svatební tabule, sály, restaurace, altány, párty stany, kostely a automobily. Vy si u nás vyberete pouze barvu a styl svatby a my vše zařídíme. Samozřejmostí při výzdobě je osobní přístup ke každé svatbě a originalita.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu svatebních dekorací, látek, materiálů, barev, stylů a jelikož disponujeme i svatební půjčovnou, ušetříme Vám i nemalé peníze.

Pro náš tým není dekorování Vaší svatby jen práce, ale hlavním cílem je Vaše spokojenost a výraz, když vstoupíte do místnosti, která je úplně k nepoznání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace