Svatební aranžmá se slunečnicemi, poradíme Vám!

Když si dva chtějí říct slovo „Ano“, je to pro snoubence, přátele a celou rodinu velká událost. Oba si slibují, že půjdou spolu životem a vzájemně se budou ve všem podporovat. Den svatby je nejkrásnější den v životě a proto by měl být náležitě oslaven.

Typická květina pro svatbu je růže nebo kala, ale proč by to nemohla být květina, která se nám líbí, slunečnice?
 
Právě v letním období jsou slunečnice ideální pro celou svatební výzdobu. Barva slunečnice vyzařuje teplý pocit.
 
Slunečnici můžete použít do svatební kytice i na dekoraci svatebního automobilu. Při dekorování svatebního auta, můžete použít slunečnice v kombinaci se zelenou trávou, zejména výrazně se toto aranžmá vyjímá na automobilu černé či stříbrné barvy.

Nejdůležitější součást svatební výzdoby je dekorace svatebního stolu. Na svatební stůl nejdříve položíme ubrus v bílé barvě. Aby celková výzdoba stolu se slunečnicemi nepůsobila příliš rustikálně, ale slavnostně a rafinovaně, aranžujeme svatební tabuli výhradně v teplé žluté a bílé barvě. Na již položený bílý ubrus naskládáme dekorační organzu ve žluté barvě, tato organza působí velmi teplým dojmem. Poskládáme bílé a žluté ubrousky do tvaru květiny. Doprostřed stolu dejte vysoké vázy s živými slunečnicemi, do skleněné mísy vložte plovoucí svíčky a celou tabuli posypte akrylovými kapkami rosy v čiré barvě, které se odráží ve světlech svíček. Na tabuli aranžujte ještě svatební jmenovky či menu se slunečnicovým designem.
 Svatební aranžmá se slunečnicemi, poradíme Vám! - 35437 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace