Svatba ve stylu Vintage.

Patříte k těm šťastným, kteří se připravují v letošním roce 2011 na svojí svatbu? Pak také přemýšlíte, v jakém stylu se bude svatba odvíjet. Mnozí z těch, kteří kladou důraz na tradičním svatebním obřadu, by měli zvážit svatbu ve stylu Vintage.

Toto je nový trend v roce 2011. Ale jak by měl tento retro styl vypadat v praxi?
 
Vintage styl je pro návrhy, které byly vytvořeno v retro vzhledu. Prohledejte babiččinu půdu a určitě najdete spoustu věcí k dekorování. Možná máte i šanci, že najdete i její svatební šaty, pokud to takto není, nechte si takové svatební šaty ušít. Při šití takových svatebních šatů se inspirujte z dobových fotografií, na takovéto šaty používejte především tyl a krajky.

Na svatební tabuli by se měli objevovat květinové vzory, lustry s ověsem, malovaná keramika, jemný a romantický look svatebních dekorací a hlavně nesmí chybět čerstvé květiny – zejména růže. Určitě nesmí na svatebním stole chybět svíčky. Pro tento účel jsou vhodné kónické svíce v ozdobných svícnech stříbrné a zlaté barvy.
Svatba ve stylu Vintage. - 35438 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace