Inspirace na zdobení svatebních židlí.

K současným svatebním trendům patří nejen dekorování svatební tabule, ale i ozdobení svatebních židlí. Dekorace svatebních židlí by měla být laděna do stejného barevného tónu nebo stylu jako celá svatební tabule nebo svatba.

K výzdobě svatebních židlí máme v nabídce nepřeberné množství materiálů a dekorací. Většinou se zdobí všechny židle u svatebního stolu nebo pouze židle nevěsty a ženicha. Taktéž dekorujeme židle pro nevěstu a ženicha přímo při svatebním obřadu v kostele nebo při venkovním obřadu.

Již několik let se používají k výzdobě židlí svatební potahy. Svatební potahy jsou v současné době vyrobené z elastického materiálu. Velikost elastického potahu se přizpůsobí na jakoukoliv židli. Po natažení potahu, židle většinou dekorujeme ze zadní strany látkami, květinami, korálky, šerpami nebo mašlemi.

Připravili jsme několik inspirací na výzdobu svatebních židlí.

1. Dekorování židlí v přírodním stylu – nepoužívají se svatební potahy. Židle nejčastěji zdobíme jutovou šerpou, ze které uvážeme vzadu na židli mašli a vložíme do uzlíku drobná kvítka „nevěstin závoj“ nebo růžičku či jiné drobné květiny a polní kvítí. Dále je možné využít k uvázání mašlí lehké a vzdušné textilie jako jsou krajky, pavučinkové organzy a nelesklé textilie.

Pokud nechcete použít na židlích žádné látky, šerpy nebo stuhy, ozdobte židli zezadu pouze umělými nebo živými květinami. Na židli pro nevěstu a ženicha je možné taktéž zavěsit různé dřevěné cedulky s označením.

2. Zdobení židlí šerpou nebo látkou – můžeme pod tyto šerpy použít svatební potahy. Opěradlo židle omotáme šerpou a na zadní straně uvážeme mašli – většinou se používají saténové nebo organzové šerpy v šíři 15 cm. Mašli nemusíme uvazovat pouze ve středu opěradla, ale taktéž ke straně – je možné dozdobit květinou.

3. Dekorování židlí pomocí stuh – nepoužíváme svatební potahy. Při tomto krásném dekorování protahujeme opěradlem, saténové, krajkové nebo monofilové stuhy v různých šířích –  můžeme využít různé odstíny – například odstíny mentolové barvy nebo pouze v jedné barvě. Velmi honosně působí, když opěradlem protahujeme široké pruhy látky – satén, tyl, organza nebo šifon, takto se tyto textilie nařasí a židle působní velmi bohatě – je možné odekorovat touto technikou pouze židle pro nevěstu a ženicha.

4. Zdobení židlí drobnými doplňky – nejnovějším trendem je zdobení svatebních židlí drobnými dekoračními předměty. Na opěradlo ze zadní strany nebo z boku je možné zavěsit různé třpytivé girlandy nebo perličkové řetězy, vyřezávané dřevěné doplňky nebo srdíčka.

Velké množství materiálů k dekorování svatebních židlí včetně velké nabídky svatebních potahů můžete zakoupit přímo v našem obchodě.

Inspirace na zdobení svatebních židlí. - 41757 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace