Aranžování svatebního obřadu.

Svatební den je velmi slavnostní událostí. K dekoraci svatební tabule a svatebního místa máme v současné době na výběr z nepřeberného množství barev a materiálů jako jsou organzy, satény, šifony, tyly, matné tkaniny nebo krajky.

Některé nevěsty dávají přednost spíše decentnímu aranžmá, což nyní představuje trend dekorování svateb v přírodním stylu. I při této volbě svatebního aranžování využíváme k dekoraci voály, především poloprůsvitné tyly nebo lehké šifony. Tyto voály jsou nejčastěji aranžované v zahradních stanech, stodolách, venkovních altánech nebo jsou pouze zavěšené na dřevěných konstrukcích, stromech nebo větvích a slouží jako obřadní místo. Zdobí se nejčastěji květinami.

Pokud se rozhodnete pro svatbu na zámku či ve velkých sálech, je potřeba tento velký prostor zaplnit a zútulnit. K tomuto účelu jsou právě nejvhodnější tyto široké materiály – satény a šifony. Voály se zavěšují ke stropu, na trámy nebo stropní konstrukci a prověšují se nebo se různě řasí a protahují. Naaranžované voály můžeme ozdobit osvětlením nebo světelnými řetězy.

K tomuto dekorování nabízíme velké množství barev a materiálů jako jsou tyly, šifony, satény a matné textilie v šířích 150 – 160 cm.

Veškeré uvedené textilie jsou v nabídce našeho obchodu.

Aranžování svatebního obřadu. - 41756 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace