Šifónové šerpy na svatební stůl.

Do naší nabídky svatebních dekorací a doplňků jsme zařadil absolutní hit v aranžování svateb pro rok 2020. Pokud nechcete použít na výzdobu svatební tabule organzu, tak šifón je moderní a originální materiál.

Do naší nabídky svatebních dekorací a doplňků jsme zařadil absolutní hit v aranžování současných svateb.

Dekorační šifónová látka je jemný a splývavý materiál k dekoraci svatební tabule, restaurací, obřadního místa nebo kostela. Šifón je matný, proto je vhodný k dekoraci svateb v přírodním stylu. Šifón prodáváme v šíři 150 cm a v libovolné délce vcelku, může být i několik metrů.

V nabídce máme šifón v několika barvách.

Dekorace svatebního stolu:

Doprostřed svatební tabule nařaste šifónovou látku a přetáhněte jí přes okraj tabule a nechte jí volně splývat až na zem.

Dekorace obřadního místa:

Šifón je vhodný k dekoraci svatebních altánů, obřadních míst a kostelů. Pokud jste si zvolili svatbu v přírodním stylu, je šifón velmi vhodný materiál, je možný ho různě protahovat altány, svatebními oblouky nebo jen volně zavěsit na strom nebo dřevěnou konstrukci.

Dekorace v restauracích a sálech:

Pokud máte v restauraci nebo v sále dřevěné trámy, protáhněte látku mezi trámy a vytvořte nebesa nad Vámi. Šifón můžete taktéž aranžovat za stolem novomanželů jako splývavý voál, který je možné ozdobit světýlky nebo květinami.

Šifónové šerpy na svatební stůl. - 46612 -

Vložit komentář

Jméno a příjmení
E-mail ( E-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace