Létající přání červené srdce XXL

Kliknutím zvětšíte
Létající přání červené srdce XXL
ks
Přidat do oblíbených
Kód:02703010
Cena : 59,00 Kč
Dostupnost:Skladem
Krásný létající lampion štěstí ve tvaru srdce v červené barvě. Tyto horkovzdušné balony, které se po zapálení hořáku rychle naplní horkým vzduchem a vznesou se k nebi. Lampión se skládá ze dvou základních částí a to balónu z rýžového nebo morušového papíru a bambusové konstrukce, která nese malou svíčku nebo hořák. Hořák vydrží hořet přibližně od 3 - 20 minut, dle podmínek.

Vypouštění lampionů štěstí udělá z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty. Alternativně je lze samozřejmě také použít na oslavy, večírky, narozeniny a oslavu Nového roku.

K těmto lampionům se váží různé tradice, které pocházejí převážně z asijského kontinentu. Jedna z nich praví, že čím výše vyletí lampión, tím více prosperity, úspěchů a štestí člověka v boucnosti čeká. Další říká, že se stoupajícím lampionem se od člověka odpoutává smůla. U nás se zakotvila tradice, že když na létající lampiony napíšeme přání, tak se v budoucnu splní.

Tak neváhejte lampión vypustit, ať mají vaše tajná přání dostatek prostoru se Vám splnit.

Rozměr v rozloženém stavu: výška - 106 cm, šířka - 110 cm, dole - 39 cm.

Přesný návod k obsluze přiložen ke každému lampionu.

Potřebujete poradit? Létající přání červené srdce XXL

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známému.

Jméno
E-mail
E-mail Vašeho známého
opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie, používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie.   Další informace